SERVİS

Bizim için önemlisiniz. Yuvanızın, sizin, sevdiklerinizin ısı konforu, can ve mal güvenliği ve cihaz bütünlüğünüz için yetkilendirilmemiş kurum veya kişilerden servis, bakım ve tamir hizmeti almaktan kaçınınız.

Her cihazın farklı teknik ve karakteristik özelliklerinden dolayı aldıkları eğitimler sayesinde Yetkili Servisler cihazdaki sorunu tam anlamıyla tespit edip gerekli müdahaleyi yapabilirler.

Size Daha İyi Hizmet Verebilmek İçin 7/24 Ulaşabileceğiniz Telefon Numaramız

0850 840 32 93Öncelikli hedefimiz hizmet sunduğumuz müşterilerimizin memnuniyeti sağlamak, firmamızdan aldıkları hizmeti nitelikli bulmalarıdır. Zamanında adreslere ulaşım, arızaların hızlı bir şekilde giderilmesi gibi müşterilerin beklentilerini üst seviyede gerçekleştiren usta ekibimiz ile İstanbul ilinde ve ilçelerinde servis, bakım, tamirat, montaj hizmetleri sunmaktayız. Doğalgaz kaynaklı servis desteği konusunda firmamız ile iletişime geçerek servis talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamız Hizmetleri

Firmamız yalnızca kombi bakımı hizmeti sunmamaktadır. Kombi bakımları haricinde peteklerin bakımlarını da gerçekleştirmekteyiz. Hem kombilerin hem de peteklerin verimli bir şekilde çalışması için mutlaka yıllık bakımlarının yapılması gerekmektedir. Yıllık olarak kombi bakımı hizmeti alan kişilerin kombileri hem daha uzun ömürlü hem de daha nitelikli çalışmaktadır. Servis hizmetini ise kısıtlı bir firmaya değil tüm kombi markalarına sunmaktayız. Kombinizin markası her ne olursa olsun ekibimiz profesyonel olarak bakım hizmetini sizlere sunacaktır.

Kombi Bakımları

Kombi bakımları kapsamında kombilerin sızıntı ya da kaçak verip vermediklerini kontrol ediyoruz. Bunun yanı sıra kombi parçalarını da gözden geçiren ekibimiz eğer bozulma aşamasında olan verimliliği düşmüş olan parçalar varsa değiştirme talebinde bulunuyorlar. Yıllık kombi bakımı yaptıran kişiler böylelikle kombilerinin süreç içerisinde arıza çıkarmalarının önüne geçmiş oluyorlar.

Kombi Hizmetleri

Kombi hizmetleri sunarken kombi bakımı hizmetimiz haricinde kombi tamiri hizmetlerini de başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Kombi markası kısıdı olmayan firmamız bütün kombi marklarının sistem ve işleyişine sahip ustalar ile çalışmaktadır. Bu kapsamda ustalarımızın tamamı farklı kombi markalarının sistemleri üzerine kurslar almışlardır. Oldukça geniş bir hizmet alanımız olmasından da kaynaklı olarak ÖzTrakya firmamızdan servis hizmeti almak müşterilerimiz için büyük bir avantajdır. İletişim numaramızdan firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.